„Nagyon durva volt ezen gondolkozni” – Botka arról, hogy miért hosszabbított a Fradival

„Miután kinevezték Borbély Balázst, onnantól kezdtem el érezni azt, hogy van még esély arra, hogy itt maradhassak.”

Tüntettek a hortobágyi gazdák a szerintük elcsalt földpályázatok miatt. Szerintük olyan személyek kapták meg a legelőt, akik nyakkendőt viselnek, és most nincs jószág a legelőn.
Néhány hortobágyi gazda a budapesti Vértanúk terén tüntetett a földpályázatok eredménye ellen. A hvg.hu videójában elmondják, hogy szerintük létrejött a földmaffia a Hortobágyon, és olyanok nyertek, akiknek nincs semmilyen állata, míg olyanok nem, akiknek 500 birkája van. Az egyik gazda elmondta: olyan személyek kapták meg a legelőt, akik nyakkendőt viselnek, és most nincs jószág a legelőn. Azt azonban nem tudja, hogy lesz tovább, ha nem kapja meg a legelőt.