EU-s támogatású LMBTQ-szervezet hirdetett iskolai programot már 2000-ben

A Labrisz Leszbikus Egyesület a Köznevelés című oktatási lapban hirdette Melegség és megismerés című középiskolai programját.

Befejezi munkáját a világ legnagyobb homoszexualitást gyógyítani szándékozó szervezete – írja a 444.hu. A keresztyén Exodus International vezetője bocsánatot kért a melegektől, egyben bevallotta, hogy maga is az.
Befejezei tevékenységét a világ legnagyobb, homoszexuálisokat gyógyítani kívánó Exodus International – írja a 444.hu. A keresztyén szervezet évtizedek óta állította magáról, hogy képes meggyógyítani a homoszexualitást.
Az eddigi vezető, Alan Chambers nyílt levélben fejezte ki sajnálatát az LMBT-közösségnek, megvallva azt, hogy „csak még több trauma érte” azokat, akik náluk kívánták homoszexualitásukat gyógyíttatni. Chambers levelében bevallotta azt is, hogy évekig titkolta saját homoszexualitását.