Náci karlendítés után: Karácsony Gergely azzal büszkélkedett a románoknak, hogy szivárványosra cserélte a székely zászlót

„Megnyugtató” választ adott az EP alelnöke.

Az Európai Parlament német elnöke érettségi nélkül fejezte be a középiskolát – írja az MNO. Martin Schulz szóvivője szerint az érettségi nem követelmény az EP-elnökséghez.
Az Európai Parlament oldalán taláható önéletrajza szerint érettségi nélkül hagyta ott a középiskolát az EP elnöke – írja az MNO. Martin Schulz később sem érettségizett le, politikai karrierje előtt könyvesboltját vezette. Brüsszelben mindezt nem vélték problémának, amikor Schulzot az EP elnökének jelölték.
Schulz szóvivője a Hír TV-nek megerősítette, hogy nincs érettségije az EP-elnöknek, de mint mondta, az nem is követelmény a poszt betöltéséhez.