„A miniszterelnöktől nem várunk igazából semmit” – Orbán Viktor ismét megszólalt a Szőlő utcai botrányról (VIDEÓ)

A volt kormányfő a Hír Tv-nek adott exkluzív interjút.

A miniszterelnök az új Mercedes-modell bemutatóján, a kecskeméti Mercedes-gyárban egy tesztvezetésen is részt vett. Mint mondta, első alkalommal volt lehetősége ilyen márka volánja mögé ülni.