Elszabadult a pokol Brüsszelben: lenne mit tanulnia Európa fővárosának Magyarországtól

„A magyar törekvések nem csupán önmagukban értelmezhetők, hanem példaként is szolgálhatnak más országok számára” – írta a Drogkutató Intézet elemzője.

A 4-es metró átadási idejétől függetlenül 2013 első felében mindenképpen átadják a Baross teret – mondta el Vitézy Dávid a Magyar Nemzetnek.
Vitézy Dávid a Magyar Nemzetnek elmondta: hétfőn késő este eredményt hirdettek a Keleti pályaudvar és környéke felszíni rendezésére kiírt négymilliárd forintos közbeszerzésben. Két nagy cégcsoport, az osztrák Swietelsky és francia Colas nyert a pályázaton. A BKK vezetője szerint még az idén elkezdődnek a munkálatok, a 2008 tavasza óta lezárt Baross teret pedig a 4-es metró átadásától függetlenül 2013 első felében átadják majd.