A szociális fejlődés alapfeltétele a béke!

Magyarország álláspontja, hogy a fejlődés igazi mércéje az, hogy milyen esélyt ad egy társadalom az embereknek a méltó életre.

Az ATV értesülései a „Nem tetszik a rendszer”-tüntetést követően a Szolidaritás mozgalom több ezer mécsest kíván elhelyezni az egykori MTV-székháznál, így tisztelegve a 2006-os események rendőr áldozatai előtt. A megmozdulást nem jelentették be.
Több ezer mécsest tervez elhelyezni a Szolidaritás mozgalom a vasárnap délutáni, Egymillióan a sajtószabadságért Facebook-csoport által szervezett, „Nem tetszik a rendszer”-tüntetést követően az MTV egykori székházánál. A tömörülés így kíván tisztelegni a 2006-os események rendőr áldozatai előtt - értesült az ATV. A csatorna úgy tudja, hogy a szervezők arra számítanak, hogy 2-3 ezren követik őket. A megmozdulást egyébként nem jelentették be, mert úgy vélik, hogy amíg az békés, addig nem oszlatható fel.