Folytatódik a leépítés a közmédiában

2011. október 06. 12:29

A Népszabadság információi szerint újabb 500 embert bocsátanak el a közmédiából. A leépítés ezúttal elsősorban az adminisztratív dolgozókat érinti.

2011. október 06. 12:29

Újabb ötszáz dolgozó csoportos elbocsátását jelentik be a közeljövőben a médiaszolgáltatási alapnál - értesült a Népszabadság. A Médiaszolgáltatást támogató és Vagyonkezelő Alap üzleti terve 2011-re ezer fő kirúgásával számol, mely 2012-re 7 milliárd forintos bérmegtakarítást eredményez. A nyár eleji csoportos leépítés során az idei elbocsátási terv felét teljesítették.

A lap úgy tudja, hogy a médiaszolgáltatási alap főszerkesztői, már kezdik összeállítani az újabb elbocsátási listákat. Információk szerint ezúttal inkább az adminisztrációs területekről küldik el az embereket. Nyáron hozzávetőleg a kirúgottak 60 százaléka volt műsorkészítő, 40 százaléka pedig adminisztratív dolgozó, a tervek szerint ez most fordítva lesz.

Összesen 7 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Hontalan
2011. október 07. 10:49
Még így is maradt elég igazgató, menedzser, Kálomista családtag, szeretők, fiúkák. 2002-2003 közötti leépítéseknél nem hallottam, láttam a szabadnépes dialektikus szocbrigádokat felháborordni. Ja hogy akkor ők "tisztogattak"?
Válasz erre
0
0
Ouroboros
2011. október 06. 23:40
Nyugtassatok meg, hogy Papp Dániel azért marad, ugye?
Válasz erre
1
0
slomovicz
2011. október 06. 23:13
A Népszabónak van pénze megjelentetni ilyeneket a német közszolgálati TV-ben? Föl kell rugni ezeket .
Válasz erre
3
0
slomovicz
2011. október 06. 23:11
"Újabb ötszáz dolgozó csoportos elbocsátását jelentik be a közeljövőben a médiaszolgáltatási alapnál - értesült a Népszabadság. " Negyedórás ismétlésekben már tudósit " Orbán felszámolta a sajtószabadságot " címmel a német Einsextra aktuell TV csatorna . Ha bárkinek kétsége volna, hogy kik ebben az országban a hazaáruló becstelen férgek, akik külföldre szaladgálnak feljelenteni- akik műsorokat rendelnek meg Magyarország lejáratására, azoknak- itt a gusztustalan példa a baloldal hazaárulására. Azt hazudta a riport, hogy az MTV-től egy faszt azért rugtak ki mert nem volt hajlandó Kohn Bendit esetét a gyerekek kapcsán leírni. Ezek balliberálisok, olyan szánalmasak. És akkor mi van ha német TV rágalmazó riportot közöl? semmi sem történik. Ide küldenek egy páncélos hadosztályt? Nem mérvadó mit tudósit az Einsextra TV.
Válasz erre
4
1
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!