Hollandia
Szlovénia
18:002024. június 16.
Dánia

Félbeszakadt a bajnoki, játékosokat vertek a szurkolók, majd bemenekültek egy kocsmába

2023. május 08. 10:00

A Somogy vármegyei I. osztályú Toponár–Kadarkút labdarúgó bajnoki mérkőzés mindössze 71 percig tartott.

Félbeszakadt a szombati Toponár - Kadarkút Megye I-es mérkőzés: a hazaiak 3-1-es vezetésénél ugyanis két toponári néző berohant a pályára, és megtámadta a kadarkútiak egyik játékosát – írja a Sonline. A kadarkúti labdarúgónak felszakadt a homlokán a bőr, s a keze is vérzett. Ekkor úgy döntött a vendég kadarkútiak játékosedzője, Pandur Ádám, hogy ilyen körülmények közepette nem folytatják a meccset, s lehívta a pályáról játékosait.

Értesítették a rendőrséget, ekkor a bajkeverő nézők már nem voltak a pálya környékén. Pandur Ádám a portálnak azt mondtA:

Úgy tudjuk, valamilyen közeli kocsmából vitték el őket a rendőrök”.

A megsérült labdarúgót kórházba szállították.

Nyitókép: Pixabay. Illusztráció.

Összesen 10 komment

benedek77
2023. május 08. 13:24
Nagyjából ez az általános szinvonal a magyar futball környékén. Sosem értettem mi olyan vicces egyeseknek a trollfoci megyei bajnokikat bemutató videóin. Inkább szomorú, hogy milyen állapotok vannak vidéken. Nyilván orbánszavazók, így eleve nem várhatunk többet néhány alkoholista csicskánál, de azért nekik is kéne egy erkölcsi minimumot hozni. Nem csoda, hogy a legprosztóbb sportközeg (a foci) megtalálja a legbutább embereket, és a cigányotok erre bassza el a legtöbb közpénzt.
Error404PageNotFound
2023. május 08. 13:06
Ilyen egy igazi tétmeccs, barátom. Ahol a lét a tét.
Lotti
2023. május 08. 12:02
Somogyországban még él az ősi virtus. Koppány is onnan származott....
Mankel
2023. május 08. 10:44
Hehh. Toponáriak balhéztak egyáltalán? 3-1-nél nem jellemző. Én csak a jegyzőkönyv át nem vételét nem értem. Ezzel hallgatólagosan elfogadták bármit írt le a játékvezető. Azt értem miért nem volt kedvük visszamenni. A Toponárt úgy is megbűntetik. Az eredmény meg marad 3-1, mert a 71. Perc volt.