Egymilliós virtuális békemenet

2015. július 27. 11:15

A nemzeti konzultációk a valódi demokráciát szolgálják és az eredmény: egymilliós virtuális békemenet Európa és Magyarország védelméért.

2015. július 27. 11:15
Civil Összefogás Fórum
Civilosszefogas.hu

Több mint egy millió aktív magyar polgár tartotta fontosnak, hogy éljen a népi konzultáció lehetőségével, így az illegális bevándorlás elleni küzdelemhez megvan a legitimizáló válasz.

A pozitív visszaigazolások most már a gyors és hathatós intézkedésekre várnak. Európa és hazánk védelmét nem az okoskodó pártok érdekei szerint, hanem az itt élő őslakosok, családok és nemzetek civil polgárainak akarata alapján kell megvalósítani.

Nándorfehérvár 559. évfordulóján ismét megszólíttattunk. Trianon leckéjét megjegyezve most már egy talpalatnyi földet sem adunk.

Megvédjük az üldözötteket, de nem fogadjuk be a gazdasági migránsokat, akik veszélyeztetik a „békeszerződésként” amúgy is szűkösen ránk mért életterünket. Az úgymond baloldali ellenzék most arcpirító módon öleli keblére a balkáni úton érkező határsértőket. A magyarok azonban nem felejtik, hogy 2004-ben miként lökték félre a határainkon kívül rekedt segítségkérők kezét.

Szerencsére erejük mostanra elenyészett, nem ismételhetnek, ha esetleg Kárpátalja magyarjainak kell majd szállást adnunk.

Lehet zsoldért hazát árulni, de a népi konzultáció bizonyítja, hogy ez nem kifizetődő. Lehet jó pénzért feketén fuvarozni az illegális migránsokat, azonban a »JOBBIK«megoldása sem nyerheti el a magyarok tetszését. Továbbá nem ellensúlyozza a tartalom nélküli szájhősködést.

A nemzeti konzultációk a valódi demokráciát szolgálják és az eredmény: egymilliós virtuális békemenet Európa és Magyarország védelméért.

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 95 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Bánegressy
2015. július 27. 21:28
"Megvédjük az üldözötteket, de nem fogadjuk be a gazdasági migránsokat" Eredendően arról volt szó, h egyetlen bevándorlót sem akarunk. A 2004-es népszavazás sem egészen arról szólt, ahogy itt interpretálva van, de tök mindegy. Ótvar támadóagitpropos dumátok van, ahogy még segéd-alMSZMP-s korotokban megszoktátok és le sem fogtok már szokni róla. A függés ilyetén megnyilvánulása nyilvánvalóan az alapos agymosás eredménye. Mondanám, hogy jobbulást, de ezt belétek.
Területvédő
2015. július 27. 20:41
Ha már szájhősködésről van szó! Négyen is visszaküldtük a családból a konzultációs ívet úgy, hogy egyikünk sem volt Békemeneten, nem is tervez senki ilyen alakok közé menni, és a büdös életben nem fogunk a Fityeszre szavazni. Úgyhogy, disznófejű Csizmadia, ne szájhősködjél, mert ez nem a Békementről szólt. Ne nyilatkozz mások nevében, te ócska seggnyaló!
kitiltott
2015. július 27. 19:03
HA MÉG VALAKINEK KÉTSÉGE LENNE ARRÓL HOGY HONNAN FÚJ A Menekülteket "idehordó" szél: SOROS: EURÓPA ÖSSZEOMLIK, HA NEM SEGÍT A MENEKÜLTEKEN A világ egyik legismertebb befektetője, Soros György a Financial Timesban megjelent véleménycikkében aggódik a kontinens jövője miatt. Soros cikkének megírását annak a négyszázezer embernek a sorsa motiválta, akik idén elhagyják polgárháború és diktatúra sújtotta hazájukat, hogy Európa felé meneküljenek. Ők azok, akik mire megérkeznek, már kétszer is kockáztatták életüket: egyszer, amikor elhagyták hazájukat, és egyszer, amikor beléptek a miénkbe. Soros ezután felidézi a korábbi konfliktusok szerencsésebb áldozatait, akik könnyebben találtak új hazát. A 200 ezer magyart, akik 1956 után szóródtak szét, az 1,3 millió indokínai embert, akiknek segített a világ, vagy a közel négymillió embert, akiknek a balkáni háború miatt kellett elmenekülniük otthonról, és akik szintén kaptak segítséget. De a jelenlegi menekültválság során az EU nem volt képes közösen cselekedni, hagyta, hogy az országok maguk vegyék kézbe a kérdés megoldását. Ennek lett eredménye, hogy Magyarország kerítést épít a szerb határra, Franciaország és Ausztria ideiglenesen visszaállította az útlevél-ellenőrzést a határaikon, és más országok is más megoldásokat keresnek – írta a pénzügyi spekuláns. Pedig Soros szerint az EU-államok polgárainak többsége pozitívan tekint a legális bevándorlásra, de a határokon tapasztalható káosz megteremti a lehetőségét, hogy a témát a populista politikai pártok karolják fel. Ezután felidézi az Európai Bizottság menekültválság megoldására kitalált ötleteit, melyekből mindeddig kevés valósult meg. Ilyen volt például a negyvenezer menekült szétszórása a leginkább terhelt tagállamokból a többiekhez. De a kötelezőnek elgondolt kvótából végül önkéntes vállalás lett csak több kormány ellenállása miatt, és így végül csak 32 ezer embert sikerült elhelyezni. Pedig épp egy ilyen program lehetne az EU-s felelősségmegosztás elvének alapja, de ha ez nem lesz egy állandó és kötelező eleme a közös uniós menekültügyi rendszernek, az egész össze fog omlani. Fontos még emellett, hogy minden menedékkérő biztonságban lehessen addig, amíg elbírálják kérelmét. Ehhez megoldás lehetne az is, ha már külföldről is lehetne kérelmezni a menekültstátuszt. Jordániai és libanoni menekülttáborokban több ezer olyan képzettségű ember van, mint például orvosok, ápolók vagy építőiparban dolgozók, akikre Európának szüksége lenne. Ha pedig a 28 párhuzamos menekültügyi rendszer nem képes megoldást kínálni, akkor egy egységes EU-s ügynökség kéne, ami kezeli a helyzetet, például a menedékkérelmeket az egész EU területén. Ugyanígy közös határrendészet is kéne szerinte. Forrás 444.hu/PS
várúr
2015. július 27. 16:04
Mélyen egyetértek. Pont.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!