VI. évfolyam 16. szám

Eb-selejtező: a magyar csapat 1-0-ra verte a walesieket

2019. június 11. 22:53

Megőriztük az első helyet az E-csoportban.

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég walesi csapatot az Európa-bajnoki selejtezősorozat keddi játéknapján, így megőrizte első helyét a csoportjában.

A kiegyenlített küzdelmet hozó találkozót ismét az a Pátkai Máté döntötte el, aki márciusban a horvátok ellen is a győztes gólt szerezte: ezúttal a 80. percben lőtt a kapuba. Az M4Sport.hu oldalán látható összefoglalóban 2:34-től kezdődik a gól előtti akció.

A magyaroknak négy mérkőzés után kilenc pontjuk van, hárommal előzik meg a második szlovákokat és a harmadik, világbajnoki ezüstérmes horvátokat, illetve hattal a legutóbbi Eb-n elődöntős walesieket, de minden riválisuknál egy meccsel többet játszottak.

Az Eb-selejtezők szeptemberben folytatódnak, a magyarok 9-én a szlovákokat fogadják.

Marco Rossi szövetségi kapitány irányításával a magyar válogatott továbbra is százszázalékos hazai pályán.

(MTI)

Mandiner éves előfizetés féléves áron!

Összesen 246 komment

syphax
2019. június 12. 14:22
KÉNE MÉG ÉPITENI EGY 30 EZER NÉZŐT BEFOGADÓ STADIONT SZEGEDRE, A BOTKA HIVATALHÁZÁNAK ABLAKA ALÁ. HADD' NÉZHESSE A MECCSEKET AZ IRÓASZTALA MÖGÜL.."ÉLŐBEN"!
zrszalai
2019. június 12. 12:30
Keresse meeeg a mezteleeen lanyok a városodban itt van : tiny.cc/lanyok
DrPepper
2019. június 12. 11:29
Kint voltam! (A táborban). A horvát 2-1 után megint nagy élményben volt részem. A meccs után a metróban együtt utaztak a walesi és magyar szurkolók. Először a walesiek zendítettek rá az egyik saját dalukra, amire a magyarok Ria-ria Hungáriával válaszoltak. Zengett a szerelvény, jó hangulat volt.