VI. évfolyam 16. szám

Meglepetés: döntetlent játszott a Vidi a Malmőben

2018. augusztus 07. 21:15

A BL-főtábláért küzdő MOL Vidi FC 1-1-et játszott Svédországban.

A Bajnokok Ligája selejtezőjének 3. fordulójában 1-1-es döntetlent ért el a MOL Vidi FC a svéd Malmö otthonában. A papíron jóval erősebb svédek hiába támadták végig a második félidőt, Juhász Rolandék keményen helytálltak. Sőt, Christiansen góljára a székesfehérváriak Nego szépségdíjas találatával válaszolni tudtak a 71. percben.

A végeredmény 1-1, így a jövő héten esedékes felcsúti visszavágón a svéd csapat lesz győzelmi kényszerben.