Nikolics góljával legyőztük Costa Ricát

2017. november 14. 20:58

Magyarország–Costa Rica 1:0. Ugrai Roland szabadrúgásárból Nikolics volt eredményes.

A Luxemburgtól elszenvedett vereség után Magyarország számára létkérdés volt a győzelem Costa Rica ellen a 2017-es futballévet lezáró barátságos válogatott mérkőzésen. Szélesi Zoltán megbízott szövetség kapitány alakulata az első félidőben kemény mezőnyharcot vívott a Costa Rica-iakkal, ám az állóháborút csak Nikolics tudta megtörni, aki Ugrai szabadrúgását navigálta bravúros mozdulattal hálóba.

2017. november 15. 12:35
Ezért már köszönet, ez az alap!!!! Az 1. félidőben: Kádár, az egész meccs alatt Bese volt a legjobb!!!