Baji Balázs a bronz után: „Szóhoz sem jutok”

2017. augusztus 08. 09:20

Dr. Baji Balázs, a világbajnoki bronzérmes gátfutó így nyilatkozott a versenyt követően.

Dr. Baji Balázs bronzérmet szerzett a londoni atlétikai világbajnokság 110 méteres gátfutásán augusztus 7-én. Az állatorvos 13.28 másodperces idővel ért célba az olimpiai bajnok jamaicai Omar McLeod, valamint az előző vb-n győztes orosz Szergej Subenkov mögött.

Futása után adott interjújában, mikor megkérdezték, hogy mit jelent számára ez a helyezés így felelt: „Sokat jelent nekem ez a dolog, bőven túlmutat azon, amiről álmodtam... még mindig nem tudom elhinni, szóhoz sem jutok”

Futásáról itt és itt írtunk korábban.

Összesen 43 komment

noMores
2017. augusztus 08. 18:06
Na, egy igaz magyar ember ilyen faszán beszél angolul, hejj!
Vadölő
2017. augusztus 08. 12:54
Hát, 60 gátat úszni kutya nehét lehet.....
u.cserkész
2017. augusztus 08. 12:16
Szép volt Balázs!! Gratulálunk. (Elég sok sportsiker ér bennünket az utóbbi időben. Ránk fér.):-)))
Antigoné
2017. augusztus 08. 11:26
Gratulálok. P.s. Mandi! Szerintem nem brozot, hanem bronzot nyert. Szívesen beszállok,ha segítségre van szükségetek.