Meg akarja és véleménye szerint meg is tudja nyerni az MSZP márciusi elnökválasztását Szanyi Tibor. A politikus elmondta: az általa felkeresett alapszervezetekben lényegében mindenki támogatta indulását, a jelenlegi elnök Mesterházy Attilával együtt.
Szanyi Tibor pénteki sajtótájékoztatóján elmondta: már gyűjti a jelöltséghez szükséges aláírásokat, és országszerte azt tapasztalja, az MSZP-tagok örülnek annak, hogy verseny lesz a pártelnökségért. Erre nyolc éve nem volt példa, 2007-ben Gyurcsány Ferencet, 2009-ben Lendvai Ildikót, két éve pedig Mesterházy Attilát választották az MSZP vezetőjévé ellenjelölt nélkül.
A politikus hozzátette: az általa felkeresett alapszervezetekben lényegében mindenki támogatta az indulását, és így van ez a jelenlegi elnök Mesterházy Attilával is. A jelölteknek március 20-ig kell megszerezniük a párttagok tizedének támogatását, nagyjából háromezer aláírást, amelyeket csak személyesen, illetve jelenlétükben gyűjthetnek.
Az esélyeit firtató kérdésre Szanyi elmondta: négyszer választották parlamenti képviselővé egyéni körzetben, és úgy tartja, aki elindul egy versenyben, hinnie kell a győzelemben. „Fütyülök arra, hogy ki milyen jóslatokba bocsátkozik: meg akarom és meg fogom nyerni” – jelentette ki. Arra a kérdésre, hogy miben különbözne az általa vezetett MSZP a mostanitól, úgy felelt: aktivitásában és álláspontjának erejében. A szocialista párt március 31-én tartja tisztújítását.
Keresztény
FACEBOOK
RSS














Kommentek (43 db) időrend | fordított időrend | értékelés szerint
Szanyi a gyökere :-)
Adná Isten! 2014-ben nem kellene foglakozni veletek...
ez tud vmit
a klasszikus analógia
"...ez az ítélet Virág elvtárs, nem a vallomás..."
Ennyi erővel a szucid hajlamú Karsait is jelölhetnék. Pont egykutya lenne a két fazon.
Hát mit is mondhatnék erre. Szálljanak a Grippenek jó széllel!!!!!!!!!
Szanyi Kapitáááááááány!
Mindig, amikor totál úgy érzem, hogy nagyon rossz irányba mennek a dolgok Magyarországon, akkor csak elképzelem, hogy kik jöhetnek Orbán bukása után. Egyből nem látszik olyan sötétnek a jelenlegi helyzet....
Hajrá Szanyi!
Éppen ideje, hogy az MSZP egy radikális baloldali rétegpárttá váljon, úgy 5-10% között!
Én szurkolok!
Ezt fordítva szokták mondani...
Mármint bárki, csak Orbán ne?
Vagy a Szekeres Pubit! - jut eszembe, ő a NATO főtitkáki posztra hajt - szegény hülyék, kész kabaré!
Szanyi Troll Tibor, a Magyar Szocialista Trollpárt elnöke
Valaki felregisztrálta anno a Békementet a Facebook-ra. Nem is özönlött rá a jobboldali tömeg, annál több debil baloldali troll ingerelte a lelkes jobboldaliakat. Csupa arctalan, anoním, személytelen és jellemtelen baloldali valaki. Egyszer aztán Szanyinak elfogyott a türelme, és a trollok közt benyomta saját valódi profilját a kommentelők közé, hogy aszongya: "a nép sorfala közt fogtok vonulni!" - fenyegetőzött.
Mire a nagyszerű Székely János jobboldali barátunk ennyit mondott neki: "Mi vagyunk a nép, Tibor"!
Tibor, tisztáztad már azóta, hogy ki a nép?
„Fütyülök arra, hogy ki milyen jóslatokba bocsátkozik: meg akarom és meg fogom nyerni”
--- érdekes dolgokat fogunk megtudni Mesterfarháthyról ...
Én drukkolók sanyikapitánynak,mint régi heraldikás,ingyé megtervezem sanyikapitánynak a címrét.
TEHÁT!
VITÉZ ALÓ,ÉS FELSŐ LIPÓTVÁROSI SANYIKAPITÁNY CÍMERE A KÖVETKEZŐ!
EGY TALPÁRA ÁLLÍTOTT KŐBÁNYAI FA SÖRÖSHORDÓ,FELIRAT RAJTA KŐBÁNYAI VILÁGOS, (VILÁGOS?)
rajta 45' szögben keresztbe megdöntött pálinkás, hősszúnyakú üveg. rajtuk felírat: szatmári szilva, kecskeméti barack, a hordó felső fele körül a felirat: igyá jó barátom tőled nem sajnálom,az alsó félkörbe: elvtárs segítsd a lebukottat.
Csak hadd nyerje meg!
Ennél lejjebb már úgysem mennek!
Törökzsóti visszavitte már az ellopott kristály hamutartókat, meg a rézkábeleket?
Vagy már leadta? :-))))
Meg fogja nyerni? Hol lesz a választás, egy kocsmában?
adja isten, hogy úgy legyen kapitány.
Voltakepp ha belegondolsz ez az egyetlen eselyuk, balra at! Ez sem tisztulas, de legalabb egy egyeniben nyertes kepviselo all az elre (Előre!). Balra fordul minden majd a maszop-ban. Ez lesz az igazi es teljes csod. Ezzel az emberrel nem lehet kozepre mozdulni es valasztast nyerni ebben szazadban. Kepzeljuk el nemzetkozi kornyezetben SzT-t es maris mosolygunk.
Sok sikert SzT! Megvalasztasa alkalmabol egy kémtollat ajandekozzon minden maszop valasztmanyi tagnak, hogy konyebb legyen audio-vizualis bizonyitekokat gyujteni!
Azért szurkolok neki! Ha ez győz a maszop kiesik!
HAJRÁ TIBI!
Húzzatok bele!
Épp az este morfondiroztam, hogy az "öszödi beszéd"-et nem ez juttatta -e ki?
Mert ambíciója az van neki!
Bevodkázik, aztán azt érzi, hogy ő a legnagyobb!
Ingyen vodkát mindenkinek! :-) Delíriumban fetreng az MSZP. :-)))
Aki 1956-ban született de a Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetségének elnöke is volt. :-)
A Kapitányban megint volt némi folyékony önbizalom.
Tibi vagyok, de hódítani akarok
Azt nem tudom, de ha rajta múlik GyF-et kiteszik 2006 őszén. Most is azért indul, mert nincs már GyF a közelben ...
Lehet, hogy eretnek gondolat, de azért annyit írjunk már a Szanyi javára, hogy kétségtelenül szórakoztató figura. Nekem például mindig mosolyt csal az arcomra.
Azér' megnézném én, laikus "agykutató" azt az elmét, akinek Orbán egy arrogáns, fasisztoid, antipatikus valaki, viszont Tiborunkról egy nemtő, egy szuperman, egy fantaszta egy a népét tűzön-vizen át vezető vátesz, stb. jut eszébe...:D
Az jó lesz! Veled legalább lecsökken a pártod támogatottsága.
Megin az ital Tibor..
Akkor fognak vele választás nyerni a szocik, ha a választásokat az angyalföldi kocsmákban tartják...
Barom nagy szerencséje van a Fidesznek, komolyan mondom! :)))
Nemes lélek mind két testőr,
nem Párizsból, innen Pestről!
Meglásd: tiszta lesz párbaja,
mint Ildikó havibaja:
Egy-két asszó, nem folyik vér,
testvért nem sebez a testvér!
Csak arról lehet nagyba' szó,
kié lett a győztes asszó?
Nem tőr lesz kezükben, virág!
Összenéznek a bölcs bírák:
Itt is szegfű, ott is szegfű...
Kit válasszunk a két seggbű'?
Tibikém ! Egészségedre.
Szarnyi, addig is igyál kurvasok bort.
Ha nem sikerül, irj kurvajó könyveket.
Lumpen elnököt a lumpeneknek!
Orbán tényleg nyugodtan hátra dőlhet amíg ilyen nagy tekintélyű és nagy tudású ellenfele lesz!
Ezek az mszp-sek tényleg elhatározták, hogy lenullázzák magukat!?
A ti pártjaitok olyan unikálisak, csak kiválasztottakhoz szólnak.
Pont ebből elég.
Similis simile gaudet.
Ezért volt népszerű a prolik között a primitiv pufajkás is.
Szanyi még hasonlit is rá.
Szanyi kapitány a húsz év KISZ és húsz év MSZP tagságát méltán megkoronázhatná még két év pártelnökséggel..
Mármint időben...
Ha azt látod, hogy ezek után csak rosszabb lesz, akkor attól a jelen még sötétebb lesz,
ha azt látod, hogy ennél rosszabb volt, akkor a jelen máris elviselhetőbb.
most se kell8ene), de ellenségre szükség van
Tibikém, oly mindegy ...
....ennél mélyebbre már nem kerülhettek!
(mármint a magyarországi kommunisták)
Bejelentkezés