Szanyi Tibor hivatalosan is nyert körzetében

2010. április 30. 16:19

Megszámolták a külképviseleti szavazatokat is tartalmazó 45. szavazó körben leadott voksokat is, így megszületett a végeredmény az egyetlen, eddig még kérdéses végeredményű fővárosi 19. számú választókerületben. Szanyi Tibor győzött, 234 voksra növelte előnyét a fideszes Szalay Péterrel szemben.

2010. április 30. 16:19

Szanyi Tibor, az MSZP jelöltje nyerte a választásokat Budapest 19-es számú egyéni választókerületében, miután a szavazatszámláló bizottság belekeverte a külképviseleteken leadott szavazatokat a 45. szavazókörben már leadott voksokat tartalmazó urnába és összeszámolta azokat.

A valasztas.hu adatai szerint Szanyi Tiborra a végeredmény szerint 10.480, Szalay Péterre, a Fidesz-KDNP jelöltére 10.246, az LMP-s Tordai Bencére pedig 1.741 ember szavazott, ezzel Szanyi Tibor nyerte a választókerületi mandátumot.

Összesen 28 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Silcon
2010. május 01. 15:05
Csalódott vagyok! Itt már senki sem tart igényt udvari bolondra? Mivé lett a világ?
Válasz erre
1
0
states
2010. május 01. 08:51
Nélküle nem lett volna teljes ez a szoci panoptikum, ez a politikai elfekvő, ami most az MSZP-frakciót jelenti.
Válasz erre
7
0
Kündü
2010. április 30. 23:08
Egy budai ex-szadeszes úrihölgy mondta késő délután, hogy Szanyi és még 4-5 hasonló középkáder Zöld Baloldalban gondolkodik, és ő ezt a férjétől, egy XIII. ker. üzlet tulajától tudja. Kever már a pesti pletyka...:))
Válasz erre
3
0
kockadroid
2010. április 30. 23:02
Keller az 50. sz országos listán. Szanyi nincs is rajta. http://www.valasztas.hu/hu/parval2010/351/351_0_index.html Illetve 22. a területi listán. http://www.valasztas.hu/hu/parval2010/351/351_0_index.html Hogyan juthatott volna be helyette Keller?
Válasz erre
2
18
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!